Європа перевірить українських чиновників на корупцію і зв’язки з мафією

Європейський союз доручив міжнародній неурядовій асоціації OCO(The Organized Crime Observatory) провести оцінку корумпованості українських чиновників і участі їх в організованих злочинних угрупуваннях і шахрайських операціях.

Цей проект є частиною ініціативи ЄС по вивченню питання приєднання країн - колишніх республік СРСР до ЄС. Країни-члени ЄС, також як і члени Європарламенту і представники неурядових організацій, які представляють громадянське суспільство в ЄС, попросили провести оцінку ситуації в Україні в питаннях організованої злочинності, корупції в політичних кругах, незаконного відмивання грошей і фінансових махінацій, - підкреслюється в повідомленні. До цього дослідження, окрім експертів ОСО, будуть притягнені представники університетів і дослідницьких центрів Європи і США. Після вивчення ситуації OCO обіцяє надати звіт і рекомендації.

Нагадаємо, раніше міжнародна консалтингова компанія Ernst Young поставила Україну на третє місце серед країн Європи по корупції у бізнесі. Більше того, в Парламентській асамблеї Ради Європи використовують Україну як наочний приклад, як чиновники в різних країнах відмивають гроші.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.