У опозиції не вірять у введення мораторію на силові дії

Опозиція не вірить в обіцянки владі і чекає від неї конкретних дій. Про це в інтерв'ю журналістам заявили після засідання круглого столу Об'єднаємо Україну лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, лідер Удару Віталій Кличко і лідер В Свобода Олег Тягнибок.

За словами Яценюка, єдине, що сьогодні почула опозиція, що силові методи зараз не застосовуватимуться. Чи вірю я в це? Ні! Але чи сказано слово? Так, - сказав Яценюк. Він виразив надію, що силовики будуть відведені. Але це і так повинно було бути зроблено. Але на ключові питання відповіді президента України Віктора Януковича немає. Тепер ми чекаємо його конкретних дій, - сказав Яценюк. Віталій Кличко, Олег Тягнибок і Арсеній Яценюк призвали мітингуючих простояти на Майдані не лише вихідні, але також вийти на площу в понеділок і вівторок. За словами Яценюка, це будуть вирішальні дні.

Янукович запропонував ввести мораторій на будь-які силові дії до розгляду у Верховній Раді ризиків, які несе нинішній варіант угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Крім того, він запропонував Верховній Раді у вівторок, 17 грудня, проголосувати за амністію заарештованим під час мітингів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.