Макс Поляков і Асоціація Ноосфера заохочують інтерес молоді до ігор і технологій!

Макс Поляков і його Асоціація Ноосфера заохочують інтерес молодих людей до ігор і передових технологій, тому відкривають майданчики, куди можуть прийти всі бажаючі, щоб побачити нові відкриття в цих сферах і представити свої інноваційні проекти.

Макс Поляков

Коли йде мова про сучасних дітей, то багато хто відзначає, що зараз все змінилося: молоде покоління вважає за краще проведення часу з гаджетами, які завжди можна взяти з собою в будь-яке місце. Дорослі люди негативно ставляться до цього. Однак все виглядає не так страшно. Сучасні діти займаються самоосвітою, вони можуть знайти будь-яку необхідну інформацію, проаналізувати її і зробити свої висновки!

Підприємець Макс Поляков допомагає відстежити позитивні моменти в такій революції

Він є власником кількох компаній, які роблять внесок у розвиток підростаючого покоління. Бізнесмен вважає, що такі зміни в бажаних дітьми «іграшках» - це тільки початок. Молодь, яка лише починає свій шлях, зможе в майбутньому стати новаторами і знаменитими інженерами. Однак для цього потрібна підтримка і розвиток їх потенціалу. Макс Поляков втілює в життя цю задачу і проводить різні тематичні конкурси, фестивалі та виставки.

BestRoboFest

За підтримки бізнесмена і Асоціації Ноосфера ще у в 2016 році вперше відбулася виставка BestRoboFest. Тепер вона щорічно проводиться в Дніпрі, куди приїжджають як молоді люди, так і дорослі. Детальніше читайте за посиланням https://gazeta.ua/articles/edu-and-science/_poglyad-v-majbutnye-noosfera-maksa-polyakova-provela-v-ukrayini-pershij-kosmichnij-samit/901460. Виставка охоплює багато сфер і надає учасникам свободу для фантазії і втілення в життя різних ідей. Так, тут можна уявити моделі ракет, електронні пристрої, інтернет-новинки і багато іншого. На фестиваль приходять інвестори, які можуть підтримати цікаві для них проекти.

BestRoboFest — сучасне свято для сімей

Тут можна подивитися цікаві новинки, спробувати управляти моделями роботів і взяти участь в майстер-класах. На фестивалі завжди можна навчитися чогось нового і цікавого. Всеукраїнський захід зміг об'єднати велику кількість молодих людей. Так українці відкрили для себе новий неймовірно захоплюючий вид відпочинку. BestRoboFest можна назвати сучасним ярмарком, куди приходять всі бажаючі, щоб представити свої унікальні проекти. На фестивалі можна проявити себе або відпочити.

Захід проходить на відкритому повітрі і займає велику територію, тому тут можна провести час з користю і побачити багато цікавого. На конкурсі визначають переможців, яким вручають нагороди. Розробники можуть отримати матеріальну підтримку, яка дозволить далі розвивати свої проекти, щоб вони вийшли на ринок!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.