У Україні безлади перекинулися в регіони

В четвер, 23 січня, у ряді обласних центрів України - у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Рівно і Черкасах - протестуючі захопили будівлі облдержадміністрацій.

Зараз в усіх вказаних містах, окрім Черкас, де міліціонери змогли витіснити протестуючих з будівлі ОГА, продовжують знаходитися активісти. Протестуючі намагалися узяти штурмом облдержадміністрацію і в Житомирі, але спроба провалилася. Місцеві жителі повідомляють, що штурм тривав близько години. Всього на площі перед ОГА під час штурму були присутніми близько півтора тисяч чоловік, але активні дії робили 15 націоналістів. Вони вступили в сутичку з міліціонерами.

Лідер самооборони Майдану, депутат фракції Батьківщина Андрій Парубий в ніч на п'ятницю, 24 січня, з сцени, встановленої на Майдані Незалежності в Києві, заявив, що захоплення будівель облдержадміністрацій у ряді областей України є розширенням Майдану. Кожну годину поступають повідомлення, що наші майдановці заходять в адміністрації, і слухатимуть накази тільки Майдану, і не слухатимуть наказів Януковича, - повідомив Парубий.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.