Японські штори в інтер’єрі — для поціновувачів естетичного мінімалізму

Фахівці компанії Ashley готові взятися за виконання проекту будь-якої складності по реалізації розкішних японських штор в вашому інтер'єрі. Побажання клієнта, підготовка, включаючи завмер, узгодження ескізу із замовником, а також виготовлення і монтаж - цей шлях був успішно пройдений співробітниками компанії сотні разів. Не пропустіть і ви можливість найкращим чином оформити свій інтер'єр за допомогою штор, рекомендуємо замовити японські штори тут - arail.ashley.ru/?pid=62. У цій статті ми розповімо про сучасні різновидах японських штор: про використовувані тканинах, видах карнизів, способах кріплення і багато іншого.

З метою покриття протяжної ділянки, карнизи можуть мати до шести і більше паралельних смуг, за якими можуть рухатися конструкції з закріпленими на них полотнами, шириною від 40 до 80 см. З'їжджаючи і роз'їжджаючи, полотна відкривають і закривають віконний проріз, відповідно. При цьому, безумовно, можливо проміжне положення полотен, коли вони частково закривають один одного.

Залежно від особливостей приміщення і побажань клієнта, спосіб кріплення може бути настінним або, що більш компактно, надійно і естетично, стельових. Більш того, стельові кріплення дозволяють краще реалізувати можливості по управлінню японськими панелями - штороводітелем, шнуром і електроприводом. Останній варіант стрімко набирає популярність за рахунок зручності і функціональності. Незважаючи на лаконічність і простоту, велика кількість тканин полотен дозволяє додати інтер'єру унікальних рис. Можна використовувати як натуральні (шовк, бавовна, льон та ін.), Так і синтетичні тканини (блек-аут і ін.).

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.