Пластикові ємності

Пластикові ємності — це одна з найпоширеніших і зручних форм для зберігання і перевезення різних матеріалів.

Де можна вигідно замовити пластикові ємності в інтеренеті

В спеціалізованому інтернет-магазині ви знайдете для себе не тільки широкий вибір а й приємні ціни: пластиковые емкости. У даному інтернет-магазині ви знайдете пластикові ємності для води і харчових продуктів, пластмасові ємності для перевезення і зберігання хімічних речовин, ємності для літнього душа, пластикові бочки невеликого обсягу для зберігання молока, масла та інших продуктів.

Ємності для води пластикові

Використовуються на виробництві і для особистого користування, наприклад на дачі, де постійно потрібно мати в запасі воду для поливу і технічних потреб. Пластикові баки отримали свою заслужену репутацію завдяки унікальній технології, яка використовується при виробництві, а також матеріалів з яких пластмасові ємності виробляються - пластик шведського виробника який не іржавіє і не піддається корозії.

Пластикові ємності

Мають ряд переваг перед аналогічними виробами з інших матеріалів:
Захист від ультрафіолетових променів
Довговічність і надійність - при правильній експлуатації термін служби пластикових бочок досягає 50-ти років
Пластмасові бочки можуть бути різних обсягів аж до 50 кубів і більше
Простота конструкції і невелика вага
Можливість монтажу під землю
Оперативне додавання різьбових отворів і штуцерів при необхідності
Пластикові баки для води зручно транспортувати
Зручність пластикових ємностей також полягає в тому, що вони мають порівняно невеликі габарити і ємності однакового обсягу виготовляються в різних видах: горизонтальних, вертикальних, квадратних. Завдяки цьому вони спочатку технічно продумані і пристосовані для максимально зручного монтажу.

Слід згадати про те, що всі пластикові ємності проходять ретельний контроль якості, що підтверджено гігієнічними висновками і сертифікатами.

Якщо ви вирішили купити пластикові ємності для особистого користування на дачі, то для початку вам необхідно визначитися з об'ємом і формою ємності - так як від цього будуть залежати розміри і форми пластикового бака. Самий популярні товар на дачу - бочка на 200 літрів, так як це оптимальне співвідношення обсягу бака до середніх витрат води.

Якість і надійність пластикових ємностей для води забезпечується спеціальною технологією їх виробництва, яке полягає в безшовному виготовленні ємностей для води в ротоформах із застосуванням спеціального гранульованого або сипчатого харчового іноземного пластика, який забезпечує витримування високої температури води або речовини всередині - приблизно від 70 до 80 градусів. Запатентована технологія виробництва пластикових ємностей в Україні допомагає забезпечити споживача в національному масштабі якісною пластикової продукцією, гарантія на яку діє 1 рік, а сам термін служби пластикових ємностей може бути до 50 років і вище.

Переваги при замовленні в УкрБочки:

продукція провідних виробників ємностей;
постійні новинки резервуарів;
зручна логістика;
різні форми оплати.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.