Що робити якщо вам погрожжують колектори

З постійним зростанням цін і падінням рівня доходів, громадяни України все частіше стали зазнавати труднощів у погашенні своїх кредитів. У зв'язку з цим багато українців стикаються з так званими колекторами, яким банки продали проблемний кредит і тепер дзвонять, загрожують, іноді навіть приїжджають до боржників додому. Будучи стурбованими таким станом речей, в юридичні компанії все частіше звертаються з питаннями, що чинити в такій ситуації.

Що робити якщо вам погрожжують колектори

Що робити в першу чергу, якщо кредит продали колекторам і вони вам погрожують?

В першу чергу зверніться за посиланням до професіоналів в цьому питанні: если угрожают коллекторы.

Після цього можете купити пляшку шампанського і відзначити цю подію. Якщо відповісти трохи більш розгорнуто, то в разі, якщо кредит продали колекторам, у вашому житті з юридичної точки зору рівним рахунком нічого не змінилося. Факт продажу кредиту колекторам свідчить про те, що банк розглядає позику як занадто маленьку, а вас - як занадто бідного, щоб витрачати час, гроші і зусилля на спробу його повернути.

Єдиним інструментом, за допомогою якого банк може спробувати стягнути заборгованість, - є звернення до суду з подальшим стягненням державною виконавчою службою. Однак, якщо кредит не перевищує 10.000 гривень, то банку просто не вигідно ініціювати цей процес: це довго, дорого і часто просто безперспективно.

Якщо кредит продали колекторам, то правові інструменти для реального його стягнення ніяк не змінилися - вони залишилися ті ж самі, що були у банку - звернення до суду. Але колектору це не вигідно точно, як і банку.

Тому, якщо кредит продали колекторам, а його розмір не перевищує 10.000 грн., живіть, як жили. Ніяких приводів турбуватися абсолютно немає. І справді: відкрийте пляшку шампанського.

Що робити, якщо колектори дзвонять?

Варіантів відповіді на це питання, напевно, занадто багато, щоб вони вмістилися в рамках однієї статті. Все залежить від того, чи є у вас бажання з ними спілкуватися.

Якщо колектори дзвонять і ви не проти кілька разів в день поговорити з ними, то можете з ними поспілкуватися. Одні позичальники вважають за краще вести довгі задушевні розмови, інші влаштовують телефонні розіграші, треті дають волю емоціям і популярно пояснюють маршрут, по якому з «приємній молодій людині» слід негайно відправитися. Все залежить від настрою і того, наскільки бурхливо розвинена фантазія.

Якщо ж спілкуватися ніякого бажання немає, то можна занести номер колектора в чорний список або поміняти свій мобільний номер.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.