Україна не візьме кредит на газ у Росії

У Києві відкинули пропозицію російської сторони про кредит для фінансування закачування газу в підземні сховища. Як повідомив міністр енергетики України Едуард Ставицкий, замість цього, Київ і Москва досягли інших домовленостей.

Про що саме йде мова, міністр не уточнив. Едуард Ставицкий лише відмітив, що Україна закачає у свої сховища від 17 до 20 мільярдів кубометрів газу. У перших числах вересня з'ясувалося, що в країні запасені близько 12,2 млрд кубометрів газу, приблизно 5,8 млрд з яких здобуті власними зусиллями. В той же час, в серпні керівництво України говорило про необхідність як мінімум двох мільярдів доларів на придбання додаткових 5 мільярдів кубометрів газу. Гроші українські чиновники мали намір отримати у вигляді безвідсоткового кредиту від Росії. А додаткове паливо гарантувало б безперебійні постачання газу в Європу в зимовий період.

Нещодавно українською владою був підтверджений факт збільшення об'ємів транзиту російського палива через країну. Такої домовленості вдалося досягти в результаті двосторонніх переговорів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.