Співробітники МВС покинули Український дім

Близько двохсот співробітників МВС вийшли з Українського дому в центрі Києва, облогу якого вели вночі радикально налагоджені учасники безладів. Як повідомили в МВС, група резерву правоохоронців, яка знаходилася на відпочинку в Українському домі, вийшла з приміщення за рішенням керівника відомства Віталія Захарченко, щоб продовжити переговорний процес і врегулювати ситуацію мирним шляхом.

Активісти пішли на штурм Українського дому після того, як дізналися про знаходження в нім співробітників міліції. Протестуючі заблокували приміщення і намагалися провокувати міліціонерів на сутички, незважаючи на чисельну перевагу останніх, відмітили у відомстві. Мабуть, активісти побоювалися, що у будівлі знаходиться спецназ, який може атакувати учасників акції на вулиці Грушевського. Бажаючи проникнути всередину, вони розбили вікна і закидали туди петарди. Силовики у відповідь поливали учасників штурму водою. Метою(радикалів) було узяття в полон правоохоронців для подальшого обміну на активістів Майдану, які зараз затримані і заарештовані, - говориться в повідомленні МВС. У офіційному аккаунті Євромайдану в Twitter цю заяву назвали абсурдом.

Після декількох годин облоги будівлі звідти вийшли близько 200 солдатів внутрішніх військ. Демонстранти організували їм коридор. До цього Український дім відвідав лідер партії Удар Віталій Кличко і домовився про відхід співробітників МВС.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.