У Києві спецназ ліквідовував барикади і намету протестуючих

Співробітники київських комунальних служб за підтримки спецназу рано вранці у вівторок, 10 грудня, розібрали зведені мітингуючими барикади біля будівлі Кабінету міністрів України на вулиці Грушевського.

Для прибирання сміття з воріт будинку уряду виїхали два трактори. Комунальники також направили для прибирання завалів дві вантажівки. Близько 100 бійців загону міліції спецпризначення Беркут і внутрішніх військ вишикувалися в три шеренги, щільно оточивши зламані барикади. За ними в кордоні стоїть ще одна група правоохоронців. На Грушевського знаходяться близько 200 активістів, які намагаються прорватися через кордон міліції, між ними і міліцією сталися зіткнення.

Крім того, в ніч на вівторок, 10 грудня, силовики почали зачищати барикади на розі вулиць Шовковичної і Богомольця, а також на розі Лютеранської і Банкової недалеко від будівлі адміністрації президента України. У опозиції заявили, що при зносі барикад на Лютеранській силовики застосували палиці, щоб відтіснити захисників блок-поста. Усі протестуючі витіснені з барикад. Повідомляється, що під час розгону мітингуючих виникли зіткнення з міліцією, потерпілі є і серед протестуючих, і серед силовиків.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.