Президент Бразилії Дилма Роуссефф висунена кандидатом на переобрання

Президент Бразилії Дилма Роуссефф офіційно включилася у боротьбу за переобрання на другий термін. Рішення про висунення її кандидатури на виборах, призначених на 5 жовтня, прийнято на з'їзді правлячої Партії трудящих(ПТ) у федеральній столиці Бразіліа.

Ця помітна подія в політичному житті країни відбулася в розпал світу, що проходить у Бразилії чемпіонату, по футболу, що відбилося у виступах основних ораторів на з'їзді. Цей мундіаль обернеться голами у ворота песимістів, які пророкували, що чемпіонат світу не відбудеться, - підкреслила у своєму виступі сама Роуссефф.

Згідно з опитуваннями громадської думки, Дилма Роуссефф - фаворит передвиборної гонки, що починається, передає АГЕНСТВО НОВИН. Її готові підтримати 39 відсотків бразильців з правом голосу. Основний суперник Роуссефф, сенатор від Партії бразильської соціал-демократії Аесиу Невис, поки може розраховувати на 21 відсоток. На підтримку кандидата Бразильської соціалістичної партії Едуардові Кампуса висловлюються 10 відсотків виборців.

Популярність Роуссефф пояснюється передусім ефективною соціально-економічною політикою, що дозволила Бразилії добитися великих успіхів у боротьбі з бідністю. В той же час президента критикують у зв'язку з темпами зростання ВВП, що сповільнилися, склали минулого року 2,3 відсотки.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.