Суд Києва заборонив до 7 січня масові акції в центрі міста

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій в центрі міста - на Майдані Незалежності, Європейської площі, вулицях Банкова, Грушевського, Богомольця - з 1 грудня 2013 року до 7 січня 2014 року. Суд задовольнив позов Київської міської державної адміністрації.

Звернення до суду з проханням заборонити акції на Майдані Незалежності і Європейської площі пов'язано з необхідністю продовжити роботи по установці новорічної ялинки і підготовці до встановлення новорічно-різдвяного селища, - повідомив представник українського Мінюсту. Таким чином, суд позбавив опозицію можливості проводити свої акції на площах, які ще напередодні асоціювалися з Євромайданом. Фактично міліція отримала право присікати мітинги в цій частині Києва на законних підставах.

В той же час повідомляється, що до мітингуючих на Михайлівській площі приєдналася численна група активістів з Львівської області - близько 10 тисяч чоловік, що прибули на автобусах і автомобілях для участі у всенародному віче, яке призначене на сьогодні, 1 грудня, в 12:00. Крім того в столицю України спрямовується колона з майже півсотні легкових автомобілів і мікроавтобусів з Івано-Франківська.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.