У центрі Києва проходить чергове народне віче

Сьогодні, 19 січня, на народному віче на Майдані в центрі Києва почалося восьме народне віче. Учасники акції розташувалися як безпосередньо на Майдані Незалежності, так і на пагорбах біля Жовтневого палацу на оглядовому майданчику ТРЦ Глобус, на вулиці Софійській, Хрещатику у бік вулиці Богдана Хмельницького.

До полудня центральна площа столиці повністю заповнилася людьми. Акція за традицією розпочалася з молебня. Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк призвав до створення народної ради, вираження недовіри президентові Віктору Януковичу і створенню нової Конституції. А лідер української партії УДАР Віталій Кличко, у свою чергу, заявив, що опозиція оголошує дострокові президентські вибори.

Для легітимізації народної ради опозиція починає збір підписів українців, яких повинно бути не менше 1 мільйона. Крім того, лідер партії Свобода Олег Тягнибок призвав українців саботувати закони, які були прийняті Верховною Радою 16 січня, оскільки вони порушують статті Конституції України. Саботуватимемо ухвалені закони, і в цьому наше завдання на усіх рівнях. Пресуватимемо владу і чиновників. Наприймали абсурдних рішень, - заявив лідер Свободи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.