Янукович пообіцяв, що не заважатиме Україні йти вперед, якщо у нього буде маленький рейтинг

Президент України Віктор Янукович сьогодні, 19 грудня, на зустрічі з журналістами заявив, що не балотуватиметься на другий термін, якщо у нього буде низький рейтинг. Чергові президентські вибори в Україні повинні відбутися навесні в 2015 році.

Якщо рейтинг буде низьким і перспектив перемогти не буде, я не заважатиму країні розвиватися, йти вперед, - заявив Янукович. Також президент порекомендував українським політикам об'єднуватися навколо цінностей, а не навколо ідеї отримати владу. Мене це не спокушає, - відмітив Віктор Янукович. На його думку, Євромайдан - це спроба змінити владу в Україні поза Конституцією, і він категорично проти, щоб політики ініціювали такі процеси. Президент вважає, що вибори повинні проходити в певні дати, і саме на виборах український народ повинен сказати своє слово.

Глава держави також заявив, що досягнуті в Москві домовленості абсолютно не суперечать євроінтеграційному курсу України. Президент передав представникам ЗМІ анотації до документів засідання міждержавної комісії і запропонував ознайомитися з ними.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.