Термотрансферні етикетки

Термотрансферні етикетки купити - означає, забезпечити маркування товарів якісними етикетками, придатними для товарів з тривалими термінами зберігання.

У порівнянні з термоетикетку, термотрансферні мають очевидними перевагами. Вони більш стійкі до зовнішніх впливів і витримують як негативний вплив вологи, так і сонячного світла і штучного освітлення. Саме тому такі вироби підходять для маркування товару, призначеного для тривалого зберігання в морозильних камерах, в яких спостерігається висока вологість, а також у вітринах під яскравим освітленням.

До механічних пошкоджень вони також стійкіші, зображення на них тримається міцно і не піддається стиранню.

Крім того, термотрансферний друк дозволяє створювати зображення високої якості, чітке і добре читається.

Інтернет-магазин stick-rib.ru пропонує широкий асортимент термотрансферних етикеток, купити які оптом можна за цілком доступною ціною, що забезпечить запас витратних матеріалів і дозволить виробляти велику кількість етикеток без істотних фінансових витрат.

У нас ви можете купити етикетки різного розміру, а також на матеріалі різного типу. Так, ми пропонуємо термотрансферні етикетки:

Якщо вам складно буде зорієнтуватися в великому різноманітті наших пропозицій, то менеджери і консультанти нашого магазину із задоволенням допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для певного виду товарів.

Так, для маркування металопрокату і кабельних виробів, доцільно використовувати поліпропіленові етикетки, а для продуктів харчування в пакувальній тарі - більше підійдуть паперові. Також наші консультанти дадуть рекомендації з приводу вибору ріббонов, які вам будуть необхідні для виготовлення етикеток. Наші фахівці допоможуть вам підібрати витратний матеріал для того виду обладнання, яке ви використовуєте. Це дозволить уникнути непотрібних витрат і заощадить ваш час.

Вартість термотрансферних етикеток складається з декількох чинників, серед яких потрібно відзначити:

Тому відповісти конкретно на дане питання не представляється можливим, але ми будемо раді бачити наших клієнтів на сторінках нашого каталогу, де разом із зображенням товару, вказана його конкретна ціна. Уточнити вартість можна і по телефону.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.