Прийом чорних металів: як це роблять професіонали

Чорний металом - це металеві вироби, які відслужили термін своєї експлуатації. На відміну від кольорового металу, до Чермет відносять чавун, сталь, залізо та інші металовироби, що містять залізо (Феррум). Чорним металобрухтом можуть бути промислові відходи (стружка, відходи металопрокату), металоконструкції (потребують демонтажу конструкції), побутової брухт (стара побутова техніка з металевими елементами). Коли виникає необхідність в зборі металобрухту, звертаються в компанію RealLom, яка стверджує що - приймаємо чорний втор.мет за вигідною ціною. Про те, як працюють справжні професіонали з величезним досвідом, ви зможете дізнатися безпосередньо на сайті компанії: reallom.ru/metallolom, і лише коротко - з нашої статті.

Компанія RealLom надає комплексні послуги на підставі діючої державної ліцензії. Досвідченими фахівцями із залученням відповідної техніки і робочих бригад здійснюється демонтаж, самовивіз, прийом, оплата.
Демонтаж. З використанням спецтехніки здійснюється демонтаж металоконструкцій: кранів, дахів, опор, перекриттів.Вироби попередньо розбираються, розрізаються і іншими способами поділяються для подальшого транспортування.

Самовивіз. Компанія RealLom здійснює транспортування металобрухту самостійно. З використанням маніпуляторів на місці замовника лом занурюється в вантажні автомобілі і відвозить до місць переробки. Безумовно, ви зможете демонтувати конструкції самостійно, але вартість брухту підвищиться незначно, і ви більше витратите на вантажників і оренду обладнання.
Прийом. Компанія RealLom купує металобрухт будь-якими обсягами - від дрібних партій від приватних осіб до великих обсягів від промисловості.

Навіщо взагалі здавати металобрухт? На це є дві головні причини. По-перше, ви отримуєте гроші. Оплачується кожен кілограм металу за встановленими тарифами (можна ознайомитися на сайті). По-друге, ви зберігаєте навколишнє середовище. При виробництві металевих виробів разом з залізом побічно викидається в середу велика кількість вуглекислого газу та інших шкідливих для атмосфери сполук. Крім того, залізо є не відновлюваним сировинним джерелом.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.