Невідомі напали на колишнього головного психіатра СБУ

Двоє невідомих в суботу, 6 липня, в центрі Києва напали на колишнього головного психіатра Служби безпеки України, полковника у відставці Олександра Матюху.

Інцидент стався у дворі його будинку, коли чоловік повертався з роботи. Про напад повідомила на своїй сторінці в Facebook дочка полковника Матюхи Софія. У дворі свого дому по вул. Мечникова, 18, був побитий мій батько - відомий український лікар-психіатр, колишній головний психіатр СБ України, полковник у відставці Матюха Олександр Віталійович, - розповіла Софія Матюха. - Двоє невідомих чоловіків і дівчина на червоній Honda Accord чекали батька у дворі, поки він паркував машину. За словами Софії, один з пасажирів автомобіля, будучи в нетверезому стані, став погрожувати полковникові фізичною розправою, підпалом машини і вимагати гроші за те, що Honda в'їхала в парковочний обмежувач. Після цього двоє молодчиків побили Матюху, зняли номерні знаки з його автомобіля і сховалися в невідомому напрямі.

Нині чоловік знаходиться в лікарні. Софія пише, що її батько усе життя чесно виконував свої обов'язки перед країною і допомагав людям. Він - чорнобилець, вже не молодий, переніс інфаркт міокарду, і вона побоюється за його здоров'я.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.