Андріївський хрест прибуде в Київ спецпоїздом

В п'ятницю, 26 липня, з Київського вокзалу російської столиці в столицю України відправився спеціальний літерний потяг РЖД з главами і вищим духовенством п'ятнадцяти помісних православних церков, що з'їхалися зі всього світу для участі у святкуванні 1025-річчя Хрещення Русі.

У спеціальному вагоні-храмі спецпотягу, який проїде столицями трьох держав історичної Русі, перевозитимуть триметровий хрест апостола Андрія, принесений з Греції в Росію, Україну і Білорусію Фондом Андрія Первозванного. Вже сьогодні, 26 липня, увечері святиню привезуть до місця хрещення Русі - в Київ. У Україну також їдуть Патріарх Московський і всія Русі Кирило і предстоятелі інших помісних православних церков.

В суботу, 27 липня, на Володимирській гірці на березі Дніпра, де в 988 році хрестилися перші кияни, ієрархи вчинять урочистий молебень. Святкування 1025-річчя Хрещення Русі приурочене до дня пам'яті святого князя Володимира(28 липня). У урочистостях, як очікується, візьмуть участь лідери Росії, України і Білорусії. В неділю, 28 липня, увечері потяг попрямує в Мінськ.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.