Сінгапур

Для багатьох туристів Сінгапур - маловідома країна для туристів. Але вона, звичайно ж, заслуговує на увагу туристів. Сінгапур - острів, довжиною з заходу на схід - 44 кілометри, а шириною всього 23 кілометри. У давнину острів був перехрестям торговельних шляхів, тут знаходили свій притулок пірати. Зараз Сінгапур - незалежна республіка.

Перше враження туриста - чистота вулиць Сінгапуру. У цьому місті за необережно викинуте сміття можуть покарати виправними роботами. Вулиці Сінгапуру - столиці однойменного острова, простяглися вздовж морського узбережжя. Найчудовіша площа Сінгапуру - Падьянг - сквер. Тут проводяться міські знаменні події. У Сінгапурі шанують квіти - орхідеї. Тут можна придбати ці ніжні квіти в різних видах - живі, консервовані, навіть позолочені. На узбережжі Сінгапуру дуже красива скульптура білого морського лева.

Для відпочинку туристів тут побудовані чудові готелі. Національний музей Сінгапуру дає можливість туристам познайомитися з культурою цієї загадкової країни. Відвідування чайна-тауна доставить чимало задоволення. Розташовані тут китайські храми, вражають своєю різноманітністю. Базари тут дуже мальовничі, з виступами циркових артистів. Ботанічний сад Сінгапуру зібрав безліч видів екзотичних рослин і тварин. У Сінгапурі чудовий зоопарк з дуже рідкісними тваринами.

Туристам пропонується відвідати ферму з вирощування крокодилів. Чудо Сінгапуру - дивовижний акваріум Ван - Кліффа величезного розміру з безліччю риб і тварин моря. Любимо усіма туристами і «Сад тигрового бальзаму» з дивовижними скульптурами всяких міфічних чудовиськ. На Півдні Сінгапуру є великий парк розваг з полем для гольфу. Любителям пляжного відпочинку нудьгувати не доведеться. Пляжі Сінгапуру чисті і упорядковані. Відпочинок на Сінгапурі принесе вам чимало приємних хвилин і збагатить вас знаннями про цю цікаву країні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.