Сицилія

Коли ми чуємо це слово, то найчастіше ми починаємо думати про мафію, злочинності і таке інше. Звичайно, подібні думки пов'язані з настороженим подивом. А ви знали, що Сицилія - це ще і колиска цивілізації? Адже в Європі немає жодної країни, де б так чудово поєднувалися смарагдове море, пишна природа, багатонаціональна культура, а також багатюща історія. Це земля, де все грає на контрастах.

Сицилія багато років була в центрі всього, що відбувається в цивілізованому світі. Острів займає настільки вигідне географічне положення, що він завжди був метою для завойовників, а також нейтральною територією для зустрічі всіх цивілізацій, що оточили Середземне море, «мостом», перекинувшись між Африкою та Європою.

Сицилія - це острів сонця, найбільший острів Середземного моря. Однак це не означає, що Сицилія величезна, адже об'їхати її з кінця в кінець не варто нічого. Детальніше про Італію можна дізнатися на сайті російського гіда http://gidvrimetania.com/transfer/.

Однак різноманітність пейзажів, яким Сицилія зустріне допитливого гостя бентежить. Те ж саме можна сказати і про традиції місцевого населення.

Ніжна принадність Золотий Долини змінюється покритими лавою схилами чудовою Етни, від букових і дубових лісів, що покривають гори Неброді до пагорбів в центрі острова, постійно випалюваних сонцем, від практично африканських пляжів, розташованих в районі Пакіно до базальтових скель, які зриваються прямовисною стіною в море. Пейзаж не перестає змінюватися, проте все одно залишається типовим сіцілійським.

Так само можна сказати і про культурні пам'ятки, які були залишені нащадкам різними цивілізаціями давнини, які раз по раз змінювали один одного. Якщо взяти все вищеперелічене і об'єднати в єдине ціле, то мандрівник складе приблизне враження про мету свого туру.

Палермо - це адміністративний і політичний центр острова Сицилія. Саме тут знаходиться найбільше пам'яток культури та музеїв. Місто розташоване в прекрасній бухті Конка д'Оро.

Мессіна - ще одне місто Сицилії. Розташований на узбережжі протоки з таким же ім'ям. Морська прогулянка до Еолійська островам буде просто чудовою. Дуже рекомендуємо. Крім того, в районі Мессіни є діючий вулкан Стромболі. Ці місця згадані в античних легендах, як місце дії.

Таорміна - один з кращих курортів Європи. Розташований неподалік від Етни - діючого вулкана з вершиною, покритій снігом.

Катанія - є другим за величиною портом Сицилії, одночасно є і великим промисловим містом, який серйозно постраждав під час потужного землетрусу, що стався в XVIII столітті. Після того, як місто було практично повністю зруйнований, його заново відбудували в модному тоді стилі бароко. З Катанії ви легко зможете дістатися до Етни.

Звичайно, для того, щоб зробити шопінг тур в Італію, вам більше підійде Мілан, а Сицилія - це скоріше місце для приємного сімейного відпочинку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.