Пункт пропуску : черговий бій на кордоні з Росією

Відразу після підписання плану мирного врегулювання українські силовики обстріляли Слов'янськ. Бої йшли і в районі КПП Должанский(з російського боку - КПП Новошахтинськ), де з українського боку на російську територію залетіло декілька хв. Поранений митник. Близько сотні українських прикордонників так захопилися боєм, що сховалися від нього на російській території в районі КПП Изварино. До цього силовиками був обстріляний автобус з біженцями-дітьми.

Пасажири одного з автобусів вже встигли перейти на російську сторону межі, оформляли документи - і тут почалася стрільба. Співробітники пункту пропуску швидко прийняли нехай не цілком правильне з точки зору закону, але єдине можливе рішення - спочатку вивести з небезпечної зони людей, а вже потім розбиратися з паперами.

Стрільба почалася на території українського пункту пропуску Изварино(у Росії це - пункт Донецьк, Ростовська область), того самого, де в останній тиждень черги з людей, що бажають потрапити з України в Росію, обчислювалися кілометрами.

Було пропущено дві тисячі чоловік по зеленому коридору впродовж 30 хвилин. Все пройшло без паніки, - відмітив той, що тимчасово виконує обов'язки начальника Миллеровской митниці Сергій Разгонов.

Приблизно в той же час розігрався бій за інший український пункт пропуску - Должанский. Наслідки битви настали на суміжному пункті Новошахтинськ. Всюди - осколки, воронки в асфальті. Немає жодної неушкодженої будівлі. У них зяють отвори від снарядів різного калібру. І усе це - на російській території.

Вогонь вели, судячи з усього, українські силовики по ополченцях, які упродовж двох тижнів Должанский контролювали. Під час обстрілу на нашому пункті пропуску теж знаходилися мирні громадяни, яких довелося евакуювати. Один співробітник митниці був поранений і доставлений в місцеву лікарню.

Після закінчення бою в Изварино теж були поранені. Росіяни надали їм необхідну медичну допомогу. На територію пункту пропуску Донецьк перейшли близько сотні українських прикордонників, що склали зброю. Якби вони переходили на російську територію зі зброєю, це було б озброєне вторгнення.

З тієї миті як на Україні було оголошено про припинення вогню, біженців в цьому пункті тимчасового розміщення стало удвічі більше. І ось як вони коментують заяви Порошенка : Яке перемир'я?! Він вже його сто разів оголошував - і ніякого результату. Тільки і чутно, що він хоче миритися з усіма, але на ділі абсолютно все навпаки - стріляють, вбивають.

Резервом пограничного управління ФСБ Росії проводяться заходи по додатковому прикриттю державного кордону.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.