Комітет ВР 4 листопада розгляне законопроект про лікування ув’язнених за кордоном

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує завтра, 4 листопада, розглянути три законопроекти, які можуть вирішити долю Юлії Тимошенко.

Йдеться про два документи, які дозволяють засудженим лікуватися за кордоном, - авторства позафракційних нардепів Анжеліки Лабунской і Сергія Мищенко. І третій законопроект від лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка і Олега Тягнибока - про заборону вибіркового правосуддя і зняття перешкод до підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. У цьому документі, зокрема вимагають повної амністії для Юлії Тимошенко.

Спостерігачі від Європарламенту Олександр Квасьневский і Пет Кокс заявили, що вважають законопроект позафракційного народного депутата Анжеліки Лабунской найбільш оптимальним для досягнення консенсусу в питанні лікування засуджених за кордоном, що у свою чергу позитивно вплине на вирішення питання Тимошенко. Вже наступного дня Юлія Тимошенко у відкритому листі заявила, що готова погодитися з варіантом Лабунской.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.