Позов Кличка був відхилений адміністративним судом України

Вищий адміністративний суд України відмовив в задоволенні позову Віталія Кличка - лідера опозиційної партії УДАР - до Верховної Ради і українського президента у зв'язку з тим, що до Податкового кодексу були внесені зміни, які можуть стати перешкодою для Кличка балотуватися в президенти. У прийнятому Верховним судом України рішенні Віталієві Володимировичу Кличку було відмовлено в позові до Верховної Ради України і українського президента про визнання дій і бездействий протиправними.

У жовтні минулого року українським парламентом були затверджені зміни до Податкового кодексу. На підставі цих змін Кличка може отримати відмову при реєстрації кандидатом в президенти. У законі, який був прийнятий Радою, існує поправка, що забороняє брати участь у виборах тим кандидатам, які мають право проживання на території іноземної держави.

Кличко впродовж довгого часу жив в Німеччині і платив там податки. Тому в ході виборчої кампанії його можуть не допустити до реєстрації кандидатом в президенти України, враховуючи, що для цього необхідно мешкати на території України впродовж останніх десяти років.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.