Батьківщина виступає за розширення повноважень міліції

Народні депутати України Андрій Павлівський і Олександр Бригинец зареєстрували в парламенті законопроект, який зможе значно розширити повноваження органів внутрішніх справ в природоохоронній сфері. Про це повідомляється на офіційному сайті народного депутата Бригинца.

Кожна із статей Кодексу України про админправонарушениях контролюється певним органом. Усі статті природоохоронного і екологічного змісту контролюються виключно державною екологічною інспекцією. На жаль, в даний момент ця служба не має права виконувати тих функцій, яких чекають від неї громадяни нашої країни. Екологічних інспекторів ви не зустрінете в лісі або на вулиці, ви також не зможете викликати їх по телефону. Ця служба є дуже забюрократизованим органом, який зрідка здійснює планові перевірки підприємств, - заявив Бригинец у своєму зверненні.

Також Бригинец відмітив, що штат міліції на даний момент на 3-4 порядки перевищує число екологічних інспекторів. Нардеп додав, що необхідно надати працівникам цієї сфери право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.