У посольстві Ізраїлю в Москві повідомляють, що Шарон може бути похована на горі Герцля

Між тим, за інформацією ізраїльських ЗМІ, які посилаються на родичів Ариеля Шарона, екс-прем'єр може бути похований з державними почестями в його маєтку в пустелі Негев поряд з дружиною Лілі, яка померла в 2000 році.

Нагадаємо, 11 січня в клініці Шиба у віці 85 років помер екс-прем'єр Ізраїлю Ариель Шарон.

Впродовж 8 років він знаходиться в комі після великого інсульту. Його стан різко погіршав 1 січня 2014. У екс-прем'єра почалася гостра ниркова недостатність, що згодом привело до системної відмови органів.

Члени сім'ї Шарон прийняли рішення відмовитися від медичних процедур для продовження життя пацієнта. Колишній політик залишався підключеним до апаратів життєзабезпечення, проте від хірургічного і іншого значного втручання вирішено було відмовитися.

- В усьому Ізраїлі із скорботою сприйняли цю подію. Були спроби лікарів повернути його до життя, була надія, що це станеться. Ариель Шарон - людина неабияка, він багато зробив для країни, - сказав радник по зв'язках з пресою посольства Ізраїлю Алекс Кагальский. - Доки про похорони офіційно не повідомляється, але у нас є меморіальний комплекс на горі Герцля, там поховані усі наші великі люди. Очевидно, Шарон буде похована там. І похорони пройдуть з урахуванням тих постів, які Шарон займала, йому будуть зроблені почесті. Напевно багато світових лідерів захочуть попрощатися з Шарон особисто. Для громадян Ізраїлю також буде організована можливість попрощатися з екс-прем'єром.

Гора Герцля - пагорб в західній частині Єрусалиму, на якому розташовано національне кладовище Ізраїлю. Вона названа на честь Теодора Герцля, засновника сучасного політичного сіонізму. Могила самого Герцля знаходиться на вершині пагорба. Солдати Ізраїлю, загиблі на війні, - від Війни за незалежність до останніх воєн - також поховані там. На цьому ж кладовище ховають видатних діячів Ізраїлю і світового сіонізму.

Нагадаємо, 18 грудня 2005 Ариель Шарон був доставлений в єрусалимську лікарню Хадасса, де був поставлений діагноз: мікроінсульт. Через два дні Шарон була виписана і повернувся до роботи. На 5 січня 2006 року була призначена операція шунтування серцевих судин. Проте вже 4 січня 2006 він був знову госпіталізований в лікарню Хадасса цього разу з великим інсультом.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.