Переваги та недоліки iPhone 7

Не так давно компанія Apple провела презентацію новинки на ринку гаджетів, продовження одного з самих успішних серійних телефонів iPhone 7. І вже зараз більшість фанатів продукції чекають і готові придбати нову модель, навіть не поцікавившись основними технічними характеристиками і параметрами.

Як і належить при виробництві чогось нового, основа завжди залишається незмінною. Новинка розроблена в кращих традиціях корпорації, яка розраховує, як і раніше займати лідируючі позиції на ринку мобільних телефонів не тільки в США, але і на території Європи і країн Азії.

Смартфон буде досить серйозно відрізнятися від свого попередника.
В першу чергу це стосується його внутрішньої начинки, невеликої зміни дизайну і неабиякою кількістю додаткових функцій, які не використовувалися в попередніх моделях.

Детально розглянемо технічні характеристики далі.

Завдяки новому цілісного дизайну unibody, телефон став не тільки тонше колишніх, а й був значно збільшений рівень захисту від попадання пилу і води, що в попередніх серій могло призвести до негайного виходу гаджета з ладу.
Крім цього, кнопка Home тепер володіє сенсорним сканером відбитків пальців, що в свою чергу дозволить уникнути перегляду особистої інформації господаря сторонніми особами.

Колірна гамма також стала ширшою, крім стандартного рожевого, золотого і сріблястого, можна буде придбати телефон в матовому чорному і глянсовому чорному кольорі.

Новий смартфон має 2-х ядерним процесором A10 Fusion з частотою 1,4 ГГц і батареєю ємністю 1960 мА? Год, що дозволяє йому більш тривалий період перебуває в режимі активного використання і збільшує швидкість роботи, на відміну від 6 і 6S приблизно на 40% .
Залежно від моделі вбудована пам'ять складає 32, 64 і 128 Гб.

Відносно камери телефону, то вона так само не залишилася без змін.
Фото і відео зйомку тепер можна буде вести основний 12 мегапіксельною камерою з функцією стабілізації зображення і фронтальною з роздільною здатністю 7 Мп.

Одним з головних нововведень сьомої моделі є повна відмова від стандартного і звичного багатьом роз'єму для навушників 3,5 мм. Тепер підключення таких хедов відбуватиметься виключно через коннектор типу Lightning, або ж бездротовим способом в навушниках Apple W1.

Посилання на джерело: iPhone-Mall.com

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.