Огляд ЖК «Софія Клубний»

Схоже, скоро Софіївська Борщагівка по щільності забудови зможе змагатися зі «спальними» районами столиці. Крім грандіозного РК «Барселона», тут будується ще один великий житловий комплекс. У кращих традиціях місцевих забудовників називається він «Софія Клубний». Офіційний сайт забудовника  Ви знайдете за посиланням: ЖК София клубный. Про нього і розповім я Вам сьгодні.

ЖК София клубный

Будується ЖК «Софія Клубний» у відносній близькості від ЖК «Софія» від Мартинова. В принципі, це не дивно адже забудовник у цих двох комплексів — один і той ж, Мартинов Андрій Миколайович. Хоча, звичайно, більш близькими сусідами ЖК «Софія Клубний» стануть ЖК «Софія Київська», «Барселона», «Софіївський», «Київський квартал» і «Львівський маєток».

ЖК «Софія Клубний» на карті

ЖК «Софія Клубний» на карті

Як кажуть у відділі продажів «Софії Клубної», новий комплекс буде складатися із шістнадцяти 10-поверхових будинків — такі ж будуються і в ЖК «Софія». Будинки будуть сблоковані по вісім — такий собі прямокутник, який утворює закритий двір. Територію всього ЖК планують зробити закритою для всіх сторонніх. У двориках обіцяють зробити гарний ландшафтний дизайн — із фонтанами, зеленню і дитячими майданчиками. Також планують побудувати дитячий садок, паркінг та школу. На території ЖК обіцяють розвивати торговельно-розважальну інфраструктуру — відкрити магазини, фітнес-центри, басейни.

Будинки майбутнього комплексу будуються з цегли, їх фасади планують утеплити пінополістиролом і обштукатурити. У квартирах автономне опалення (газовий котел), а каналізацію комплексу планують підключити до міської мережі (або до каналізації ЖК «Софія» від Мартинова).
Зараз будують перші 4 будинки ЖК «Софія Клубний». Повністю реалізувати проект планують до 2018 року. У Житловому Комплексі «Софія Клубний» заплановані 1-, 2- та 3 - кімнатні квартири. Здаватися квартири будуть з оштукатуреними стінами, стягуванням на підлозі, розведеною електрикою і змонтованою системою опалення. І, звичайно, квартири комплектуються лічильниками газу, води та електрики.

 

Оплата частинами від забудовника

Вибираючи апартаменти, покупець ретельно вивчає пропозиції ринку, порівнює умови. В першу чергу його цікавить ціна, а також фактори що знижують вартість квадратного метра: акції, знижки, квартира в розстрочку. Великий вибір, хороші ціни і привабливу пропозицію купити квартиру в Києві в розстрочку на вигідних умовах пропонує своїм клієнтам ЖК «Софія»:

  • початковий внесок від 50% вартості житла;
  • безпроцентна розбивка залишку платежу на рік;
  • або 1.5 роки під 10% річних на залишок суми;
  • фіксований залишок (оплата: гривня за курсом долара на момент погашення);
  • можливість приступити до ремонту/видача ключів при погашенні 65% всієї суми;
  • мінімальний пакет документів для оформлення;
  • відсутні комісії та додаткових платежів.

Вартість

Вартість метра квадратного в великий мірі залежить від ступеня готовності (і прогнозованого терміну введення будинку в експлуатацію). До речі, якщо вірити даним ЛУН.иа, то з лютого вартість квадратного метра в ЖК «Софія Клубний» відчутно знизилася. Також на ціну квадратного метра впливає і формат розрахунку — якщо інвестор вирішить скористатися розстрочкою від забудовника, то до базової вартості квадратного метра доведеться додати 1 тис. грн.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.