Посол ЄС в Україні: питання Тимошенко — вирішальне для асоціації

У Європейському Союзі досі немає упевненості в тому, що Угода про асоціацію УКРАЇНА-ЄС буде підписаний на саміті у Вільнюсі. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні посол Ян Томбинский.

Я дуже хотів би сказати, що ми маємо усі аргументи, щоб сказати та з боку європейської сторони, і що усі умови для підписання угоди у Вільнюсі виконані. Але, на жаль, поки це ще не так, - сказав дипломат. За його словами, вирішальним є питання звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Тому що він визначає міру довіри між партнерами. Українська сторона заявляла, що закон буде ухвалений до Вільнюського саміту і що уся ця проблема буде розв'язана. Тобто це не умова, яку ми висунули в односторонньому порядку, - пояснив посол.

В той же час, Томбинский вважає, що час ще є, але остаточна відповідь залежить не від європейських міністрів, а від дій українського парламенту і української влади. Нагадаємо, українське керівництво розраховує на підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі(Литва) 28-29 листопада.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.