Надійний партнер у торгівлі криптовалюта Е-ВТС

Біржа Е-ВТС вважається однією з 5 найбільших з точки зору обсягів торгів на сьогоднішній день. Вельми примітний факт полягає в тому, що тут немає необхідності проходити верифікацію, тому можна обмежитися електронною поштою.Безумовно, для потенційних клієнтів це величезний плюс.

Переважно на біржі Е-ВТС реалізується торгівля криптовалюта щодо долара, а також беруть участь угоди євро до рубля (російському). Між іншим Е-ВТС вважається одним з найнадійніших і доступних сервісів, що займаються купівлею-продажем біткоіни. Більш того, трейдери не просто так сходяться на думці, що дана біржа одна з найбільш зручних щодо виведення і введення засобів. Якщо ви хочете перевести біткоіни в гривні, то на сайті ви легко можете це зробити.

Ще раз відзначимо, якщо ви хочете стати клієнтом біржі Е-ВТС, то досить мати електронну пошту і банківську карту, за допомогою якої здійснюється введення і виведення коштів. Карта повинна бути Майстер Кард або Віза. Також потрібно зробити акцент на такий нюанс: введення криптовалюта на сервіс не має на увазі ніяких комісійних, а ось при процедурах виведення криптовалюта має місце бути певна комісія.

Крім цього тримайте в умі нюанс того, що в добу можна виводити певну кількість криптовалюта, тобто там передбачені різні обмеження. Було сказано про можливість поповнювати і виводити кошти за допомогою банківської карти, але при необхідності можете скористатися будь-яким іншим передбаченим способом. Якщо у вас виникають якісь питання, то на біржі функціонують звернення до адміністрації у вигляді тікетів. Плюс для консультації по пересічних питань можна скористатися внутрішнім чатом.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.