Види і тонкощі вибору сходів на другий поверх

Стрімкий розвиток сфери малоповерхового будівництва призводить до зростання популярності надійних і безпечних сучасних сходів. Дерев'яні, металеві, кам'яні або комбіновані конструкції забезпечують власникам свободу пересувань, допомагають економити простір і одночасно є окрасою інтер'єрів. І якщо вас цікавлять сходи на другий поверх, обов'язково ознайомтеся з асортиментом моделей, представлених сьогодні на ринку. Вони відрізняються по конфігурації, розмірам, формі, матеріалам виконання і дизайну. Тому до вибору потрібно підійти дуже відповідально.
Основні види конструкцій
Вибираючи сходи, яка буде вести на другий поверх, ви можете віддати перевагу маршової або гвинтовий моделі. Маршові відрізняються надійністю, зручністю, респектабельністю і підвищеними показниками безпеки, але займають багато місця в приміщенні. Вони бувають прямими, Г-подібними або П-образними. Причому, в будь-якому випадку, ви можете придбати драбину на другий поверх з проміжними майданчиками або з поворотним елементом, що складається з набору забежних ступенів. Обидва варіанти заслуговують на увагу, оскільки характеризуються комфортом і практичністю.
Гвинтові моделі являють собою системи з ступенів і опорних елементів (жердин або колон). Вони менш зручні, ніж маршові, але зате займають зовсім мало місця. Якщо розмір житлових приміщень невеликий, є сенс віддати перевагу цьому варіанту. З їх допомогою ви забезпечите собі можливість швидко добиратися на другий поверх і заощадите вільний простір.

Крім того, на ринку представлені оригінальні комбіновані конструкції. Поєднуючи в собі основні характеристики маршових і гвинтових, вони чудово виглядають і з легкістю вписуються в інтер'єри. Якщо вам потрібна гарна і зручна сходи, яка буде вести в першого на другий поверх, приділіть їм увагу. Вишуканий дизайн, плавні лінії, здатність згинатися під різними кутами роблять ці системи незамінними для житлових будинків, дач, міні-готелів, ресторанів, офісів та інших закладів.

матеріали виготовлення

Важливо також звернути увагу, з яких матеріалів виконана сходи, що ведуть на другий поверх. Найпоширенішими є натуральне дерево, камінь і метал. Крім того, для декору може використовуватися скло.

Дерев'яні і металеві моделі найбільш затребувані у споживачів. Адже вони найлегші, ергономічні і доступні. Однак пам'ятайте, що, вибираючи ту чи іншу конструкцію, потрібно подбати, зокрема, і про те, щоб вона вписалася в ваш інтер'єр.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.