Як визначити вагітність за рядом ознак?

Жінка за рядом ознак може зрозуміти, що вона вагітна. Але при виявленні будь-яких нижче перерахованих ознак, не означає, що ви обов'язково вагітні. Так як вони можуть бути показниками захворювань. У кожної жінки вони індивідуальні.І не обов'язково, якщо вашу подругу під час вагітності нудило, то з вами буде, те ж саме. Основним і самим відмітною ознакою є відсутність або зменшення менструації.

У деяких жінок ознаки, що свідчать про вагітність, проявляються вже на самому початку зачаття малюка, у деяких можуть і не з'явитися зовсім.

відсутність менструації

Це один з найпоширеніших ознак того, що ви вагітні. У деяких жінок менструація взагалі припиняється, у деяких буває, але вони стають менш рясними, і набагато коротше, ніж зазвичай. Крім того, якщо у вас припинилася менструація і за останні місяці у вас були статеві акти, то краще зробити тест-смужку, який допоможе визначити вагітність. Якщо ж тест негативний, то відсутність менструації може бути обумовлено прийомом контрацептивів, збільшення або різке зниження ваги, порушення в гормональному циклі.

Збільшується чутливість грудей або відбувається її набрякання

Як правило, ця ознака може з'явитися в перші два тижні після зачаття. Майбутня мама може побачити, що її груди починають змінюватися. Груди реагує на кожне, навіть мінімальне дотик, навіть часом неможливо носити бюстгальтер.

Появи хворобливості в грудях може також свідчити про передменструальний синдром, знову ж прийом гормональних протизаплідних препаратів.

Стомлюваність або коли все набридло

Ця ознака може виникнути, відразу ж після зачаття дитини. Але не забувайте, що наше життя наповнене стресами, які так само можуть викликати почуття неприязні до всього. Крім цього стомлюваність може свідчити про вірусних захворюваннях - грипі, застуди.

нудота

Токсикоз, як правило, проявляється нудотою, відразою до їжі, організм реагує на запахи. Він може виникнути в першому триместрі вагітності (на 2-8 тижні) Але є жінки, які можуть страждати токсикозом всю вагітність, а є і ті, які виносили трьох дітей і не знають, що таке нудота і вони її не відчували ні до однієї з вагітностей.

Іншими ознаками появи нудоти може бути отруєння, захворювання шлунка.

болить поперек

Біль в попереку, це норма для вагітної жінки, так як плід росте відповідно з ним і зростає навантаження на хребет. Тому чим більше термін вагітності, чим більше дитина, тим біль в нижній частині спини буває сильніше.

Передменструальний синдром, проблеми пов'язані із захворюванням хребта, теж можуть викликати подібні відчуття в спині.

Головний біль

При зачатті малюка у жінки відбувається підвищення гормонів. Так як це відбувається дуже різко жінка може відчувати головні болі і того гірше мігрень. Якщо біль в голові, ви відчуваєте на ранньому терміні вагітності, то її можна віднести до ознакою вагітності. Тим більше якщо раніше ви не страждали головними болями.

Іншими причинами виникнення головного болю можуть бути утримання від кофеїну, ПМС, напруга зору (можливо багато читали або перебували за комп'ютером).

Часте бажання сходити в туалет

Якщо у вас часті позиви, постійне враження, що вам потрібно відвідати дамську кімнату, то це виникає на ранньому терміні - 6-8 тижні вагітності.

Інфекційні захворювання, захворювання МПС, нирок, цистит так само несуть на собі подібні ознаки.

Кольору шкіри навколо сосків на грудях

Вагітні відзначають, що після зачаття дитини шкіра навколо сосків на грудях починає темніти. Але це не показник, так як таке може відбуватися і при гормональному порушенні, можливо шкіра залишилася такого кольору після попередньої вагітності. Тому ознака потемніння сосків не є визначальним.

Постійно відчуття голоду

Даний симптом може зберегтися протягом всієї вагітності, адже ви виношуєте новий організм. Необов'язково, що вагітна жінка буде, є солоний огірочок разом із солодощами, але таке теж трапляється. Якщо у вас збільшився апетит, то це може бути ознакою поганого харчування, можливо нестачі вітамінів, депресія.
Все про вагітність: http://ooomedservis.ru/uslugi/beremennost/

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.