МЗС Італії : розслідування загибелі Андреа Роккелли просувається

МЗС Італії вважає необхідним розслідування загибелі під Слов'янськом італійського фоторепортера Андреа Роккелли і сподівається отримати від української сторони відповідь, хто відповідальний за його смерть. Київ відкрив таке розслідування і робота просувається, заявила в суботу, 21 червня, міністр закордонних справ Італії Федерика Могерини. Ми вважаємо необхідним внести ясність і з'ясувати усі подробиці події. Ми розуміємо, що в умовах громадянської війни, яка йде на південному сході України, головний винуватець - конфлікт. Але ми чекаємо прояснення від Києва і отримали завірення, що розслідування відкрито і просувається, - сказала вона.

Раніше Могерини оголошувала, що після переходу головування в ЄС до Італії свою першу поїздку вона має намір вчинити в Київ. МЗС Італії зажадав від влади України роз'яснень після загибелі Роккелли і правозахисника Андрія Миронова під Слов'янськом 24 травня в результаті мінометного обстрілу, нагадує АГЕНСТВО НОВИН.

На сайті організації Репортери без меж повідомляється вже про п'ять загиблих репортерів з початку 2014 року. Серед них італійський фотограф Андреа Роккелли, його перекладач Андрій Миронов, а також кореспондент української газети Вісті В'ячеслав Веремий. Днями цей сумний список доповнили прізвища журналістів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.