Тимошенко призвала об’єднатися для виконання критеріїв, необхідних для підписання Угоди з ЄС

На сайті оного з центральних українських видань опублікована стаття екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко 67 робочих днів, в якій ув'язнений пропонує створити національний круглий стіл для виконання критеріїв, необхідних для підписання з ЄС Угоди про асоціацію.

Я вважаю, що потрібно негайно створити нову організаційну структуру типу круглого столу або асамблеї, яка активно і публічно діятиме відтепер і до набирання законної сили Угоди про асоціацію, включаючи підписання і ратифікацію цього документу, - говориться в статті. Юлія Тимошенко закликає народних депутатів відмовитися від літніх канікул, щоб продовжити плідну роботу над підготовкою до підписання Угоди. Я прошу українських парламентарів пожертвувати - ні, не життям, - лише черговою відпусткою заради України, - заявила екс-прем'єр.

Окрім заклику до депутатів, Тимошенко звернулася і до українського народу, виразив сумнів в тому, що хтось вийде на всеукраїнську акцію протесту. Вже очевидно, що в Україні ніхто ні на які площі не вийде. Чи то організаторів немає, чи то організовуватися немає настрою, а якщо і вийде хтось, то обов'язково один проти одного, за гроші і на половину робочого дня, - з явним жалем відмітив ув'язнений.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.