Дочку Тимошенко позбавили доходів від вареників

Приміщення, в якому розташовувалося кафе Вареничная, що належить дочці екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, рішенням суду Дніпропетровська конфісковано. Заступник глави партії Батьківщина Олександр Турчинов, коментуючи ситуацію, не уточнив, на якій підставі прийнято рішення про конфіскацію, лише заявив, що правляча влада зводить рахунки з сім'єю політика.

Влада вважає, що треба знищувати будь-яку можливість для існування сім'ї, і в 2012 році вони звернулися до суду, щоб забрати це приміщення, - сказав Турчинов. За його словами, перше рішення було на користь Євгенії Тимошенко, проте суд змусили повторно розглянути це питання.

Сім'я Тимошенко придбала приміщення для Вареничной в центрі Дніпропетровська дев'ять років тому. Кафе в нім було відкрито значно пізніше. Віктор Ющенко, пост президента України, що займав тоді, якось заявив: До речі, в Дніпропетровську десь вареничная є, яка допомагає тримати сім'ю прем'єра. Я хотів би знати, яка це вареничная, і на яких варениках можна так добре тримати сім'ю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.