Fitch знизило рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг ризику дефолту емітента в іноземній і національній валюті України на один ступінь з В до В-. Прогноз негативний, що не виключає нового зниження рейтингу в найближчі шість місяців.

Зниження рейтингів відбиває все зростаючу слабкість позиції зовнішнього фінансування і обмеження в здатності держави притягати кредити в іноземній валюті для рефінансування важких виплат за зовнішнім боргом в 2014-2015 роках, - говориться в документі. На думку аналітиків Fitch, Україна продовжує нарощувати дефіцит платіжного балансу і штучно стримувати курс гривни. При цьому приплив зовнішнього капіталу, на думку Fitch, навряд чи компенсує втрату об'єму резервів. Україна, як відзначається, її корпорації і банки, фактично відрізані від зовнішніх ринків запозичення високим рівнем ризикової премії по облігаціях. У Fitch звернули увагу, що уряд шукає альтернативні джерела ресурсів.

Fitch прогнозує нульове зростання економіки України за підсумками 2013 року і зростання в 1,5 % за підсумками 2014 року. Також агентство спрогнозувало девальвацію курсу гривни до 9 гривен за долар до кінця 2014 року.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.