У Україні готують поправки в закон, які дозволять Тимошенко лікуватися за кордоном

У Адміністрації президента України Віктора Януковича готують законопроект, що містить норму про можливість відправки на лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко, але зарубіжна поїздка повинна використовуватися тільки для поліпшення здоров'я ув'язненим. Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на джерело в Адміністрації президента.

Законопроект міститиме пункт, який не дозволяє ув'язненим, що знаходяться на лікуванні за кордоном, займатиметься якою-небудь діяльністю, у тому числі політичною. Засуджений хворий буде зобов'язаний використати таку поїздку тільки для лікування. Гарантувати виконання цього пункту повинна приймаюча країна. У цьому питанні від Німеччини чекають гарантій, що засуджена проходитиме лікування, а не проводити прес-конференції у Бунтестаге. Час лікувальних канікул буде обмежений одним роком. Для продовження терміну лікування потрібне буде нове прохання і новий медичний висновок комісії.

Час, проведений поза місцями позбавлення волі, в рахунок погашення тюремного терміну зараховуватися не буде. Після лікування ув'язнений повинен повернутися до місця виконання покарання і досидіти увесь термін.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.