Цвяхи як найпоширеніший кріпильний елемент

Цвяхи - один з найпоширеніших кріпильних елементів, який використовується для з'єднання дерев'яних конструкцій. Цвяхи застосовуються в індивідуальному та промисловому будівництві: в інтер'єрних і фасадних роботах, в стягуванні підлоги і облаштуванні покрівель, для збирання ящиків і контейнерів, і так далі, і так далі.

У каталозі магазина «Арт-Майстер» пропонується широкий вибір цвяхів: покрівельних, фінішних, шиферних, монтажних і квадратно-гвинтових. Всі вироби відповідають стандартам ГОСТ. Є оцинковане покриття, що дозволяє використовувати цвяхи як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Ознайомитися з асортиментом і Купити цвяхи оптом ви зможете на сайті artmaster1.ru/gvozdi.

«Арт-Майстер» - цвяхи для будь-яких завдань!
У каталозі компанії представлені цвяхи для виконання всіх робіт. Необхідно закріпити декоративні деталі? Використовуйте фінішні цвяхи, які активно використовуються в оздоблювальних роботах. Потрібно прибити листи шиферу до крокв?Використовуйте спеціальні шиферні цвяхи, які дозволяють надійно зафіксувати цементно-піщані вироби, які не роздробивши їх в крихту і виключивши можливі течі. Укладаєте покрівлю? Доглянете покрівельні цвяхи. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором оптимальних виробів для конкретних робіт, звертайтеся до кваліфікованих співробітників магазину через онлайн-форму на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Якщо ж вам потрібен Куточок кріпильний перфорований, то купити його ви можете в інтернет магазині по привабливо низькою ціною.

В асортименті пропонуються цвяхи в обоймі і розсипом. Вся продукція реалізується в роздріб. При покупці оптом надаються вагомі знижки. Можливо оформлення замовлення з доставкою по Москві і всієї Росії. Є пункт самовивозу.

Гвинтові цвяхи в створенні надійного кріплення
На особливу увагу заслуговують гвинтові цвяхи, які в даний час стрімко набирають популярність, завдяки створенню надійного з'єднання дерев'яних конструкцій. Гвинтові цвяхи мають квадратне, п'ятикутне, круглий перетин з гвинтовою нарізкою. Виготовляються цвяхи, як правило, зі звичайної або розжареної сталі з оцинкованим або фосфатним покриттям.

Процес забивання гвинтових цвяхів не відрізняється від аналогічного для гладких, проте гвинтовий цвях не тільки вбивається в деревину, а й обертається навколо своєї осі, що мінімізує ризик розщеплення структури. Завдяки гвинтовий нарізці цвяхи зберігають надійне з'єднання навіть при регулярних динамічних і вібраційних навантаженнях.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.