Де і як знайти приміщення для ресторану, кафе або кав’ярні?

На сьогоднішній день відкриття свого закладу не тільки відповідає модним тенденціям суспільства, але також приносить чималий прибуток. Однак на етапі відкриття багато підприємці стикаються з безліччю проблем, зокрема, з проблемою пошуку помещенія.Данная стаття розповість про основні способи пошуку приміщення для свого закладу.

Спосіб перший: звернутися до ріелтору.

Багаторічний досвід підприємницької діяльності в сфері громадського харчування показує, що звернення до ріелтору є не завжди найкращим варіантом. Є ймовірність того, що ріелтор буде націлений на досягнення своїх власних цілей, а не на пошук оптимального варіанту. Тому якщо вже Ви вирішили скористатися допомогою посередника, вибирайте професійні агентства нерухомості з хорошими відгуками. Тут, наприклад, Ви можете знайти хорошу базу комерційної нерухомості: http://www.ts.by/commerce/.

Спосіб другий: зробити обхід міста пішки. Якщо Вас цікавить відкриття свого бізнесу на периферії, обхід жвавих вулиць, прилеглих до них територій, і других ліній не займе занадто багато часу. Під час такої прогулянки висока ймовірність того, що ви знайдете ще незайняте приміщення, на якому буде вказано номер орендодавця. Негайно телефонуйте йому, якщо вам все сподобається.

Спосіб третій: пошук за допомогою федеральних платформ. На таких сайтах як «З рук в руки», «Avito», «Ціан» знаходиться безліч безкоштовних оголошень від приватних осіб і організацій. Люди старшого покоління використовують ще й невеликі місцеві платформи, тому їх також не варто ігноріровать.Почті всі необхідні варіанти з вільними приміщеннями для вашого закладу знаходяться саме на таких платформах. При цьому врахуйте, що деякі орендодавці при здачі приміщень в оренду використовують послуги ріелторів, що загрожує вам зайвими комісійними при підписанні договору оренди. Тому до зустрічі з ріелтором відвідайте приміщення самі і перевірте наявність інших телефонних номерів, які можуть вивести вас на власника. Спілкування з власником може позитивно позначитися на комісії і навіть на орендній платі, яку здійснюють щомісяця.

Спосіб четвертий: звернутися до знайомих. Такий спосіб підходить тим, хто вже давно присутній на ринку і має досить зв'язків. Якщо ви тільки початківець підприємець, пробуйте інші способи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.