Знайомства. Екскурс в історію і кілька корисних порад

Дружба починається з посмішки, любов - з першого погляду, але наступним етапом цього самого початку відносин стає знайомство. Нерідко цю процедуру вважають елементом етикету, формальністю. Таке ставлення до знайомства змушує людей діяти шаблонно, а, значить, виникає ризик того, що на цьому відносини закінчаться. Неформальний підхід в поєднанні з дотриманням традицій виручав і наших дідусів і бабусь, і більш давніх предків.

Якщо хтось намагається уявити собі, що в стародавні часи всі турботи про те, як познайомити молодих людей лягали на плечі старших членів сім'ї, то він в корені не правий. Ще в роботах античних мислителів можна зустріти рекомендації юнакам про те, де і як можна познайомитися з сподобалася їм дівчиною. Часом ідеальним для першої зустрічі вони визнавали святкові гуляння. І вони мали рацію - позитивний настрій і готовність ділитися радістю з оточуючими точно не дозволять об'єкту уваги уникнути знайомства, або злічити його зухвалістю.
У Середньовіччі мораль стала куди більш суворої, а більшість свят придбали релігійний характер. Однак, це мало вплинуло на активність молодих людей самостійно шукають собі пару. Саме в ці часи зародився звичай залучення уваги скромним сувеніром, або запискою. Це вирішувало питання того, як саме виразити свою симпатію, і в той же час не виглядати вульгарним і нав'язливим. Об'єкт уваги міг сам вирішити відповісти чи взаємністю, або зберегти мовчання.

Йшли століття, і людина епохи Просвітництва не міг задовольнятися тільки тим, що дізнається ім'я своєї обраниці. Прийшла мода на знайомства на підставі спільних інтересів. Ініціатива знайомства з боку представниць прекрасної статі так само перестала бути екзотикою. Так, згідно з однією з версій, маркіза Помпадур привернула увагу короля, упустивши на балу книгу. Людовик XV звернув увагу на назву - «Государь» Нікколо Макіавеллі. Він запитав юну красуню, ніж саме її зацікавило таке солідне твір. Дискусія про літературу і політику закінчилася знайомством.
Це може прозвучати зухвало, але наші дідусі і бабусі не соромилися довірити знайомство нагоди. Під час Великої Вітчизняної Війни були серед тих, коли писали кому-небудь. Інтуїтивно в кількох рядках вибравши лист, хтось відповідав, зав'язувалася листування, яка іноді завершувалася шлюбом. Так що думка, що знайомство без особистої зустрічі традиційно тільки для місць позбавлення волі і людей, що заплуталися в мережах інтернету, і що воно неодмінно закінчиться трагічно - не більше, ніж сучасний міф. Цікавою рисою таких романів в листах було те, що молоді люди крім тексту не соромилися докладати до послань свою творчість - малюнки і вірші.

З вищевикладеного можна зробити тільки один висновок: всі глобальні винаходи в сфері знайомства були зроблені задовго до нас і апробовані поколіннями наших предків. Якщо ми є на цьому світі, значить, це працює. Сучасні технології просто додали нові форми передачі інформації, використовуючи їх, не варто нехтувати досвідом предків. Все одно, де Ви збираєтеся познайомитися: в компанії друзів, на святковому заході, сайті знайомств, або в клубі за інтересами, головне, проявіть щиру зацікавленість до об'єкту своєї симпатії, будьте галантні і ввічливі, продемонструйте свої таланти і відкритість до спілкування.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.