Зимові курорти Франції

Франція - всім відома європейська країна з віковою історією і безліччю цікавих пам'яток культури. В першу чергу, ця країна асоціюється з романтикою паризьких вулиць, Лувром або Ейфелевою вежею, тому мало хто знає, що відпочинок у Франції набагато різноманітніше і виходить за рамки стандартного відвідування екскурсій. Тут цікаво не тільки влітку, а й взимку.Багато хто приїжджає, наприклад, зустріти різдвяні свята, підготувати привітання з новим роком, сходити на шопінг або зробити пропозицію руки і серця.

У Франції, як і в багатьох інших європейських країнах, можна відпочити активно, займаючись якимось видом спорту. Всім відомі гірськолижні курорти в Альпах Австрії, але Франція пропонує куди більш цікаві траси, про які чомусь знає набагато менше людей. Початок розвитку цього виду спорту у Франції відбувалося в 1996 році, коли цю країну вибрали місцем проведення олімпіади.
Завдяки цьому гірськолижні траси Франції стали кращими серед усіх інших у світі, а Куршавель - місто, в якому проводилася олімпіада, став одним з найдорожчих і престижних гірськолижних курортів, і тепер там проводять час мільйонери, більшість з яких росіяни.

Але курорт варто того, адже він розташований в ідеальному місці для лижників, тут можна знайти величезну кількість трас і спусків на будь-який смак, а також насолодитися прекрасним європейським сервісом. Для тих, кому ще рано підкорювати різноманітні висоти, пропонується курорт Брід-ле-Бен, в якому немає сильних перепадів висоти. Зате він дуже зручно розташований - поруч знаходяться термальні джерела, заради яких туристи і вибирають це місце. Джерела можуть допомогти впоратися з багатьма захворюваннями, більшість з яких пов'язана з травною системою.

У Франції також є і найбільший гірськолижний курорт в світі - Мерібель. Цей курорт підійде майже всім, тому що незважаючи на хороший рівень трас, перепади висоти тут несильні. Мерібель також радять тим, хто хоче відпочити з дітьми. А ось хто вже навчився кататися на лижах і хоче спробувати більш складні і цікаві траси, можуть відвідати курорт Валь Таранс, в якому є безліч крутих спусків і висота до 3000 метрів.

Всі ці місця входять в Три Долини - величезний курорт, який об'єднує в собі вісім інших, в різних частинах країни. Тут можна знайти найрізноманітніші висоти: від 3200 до 1300 метрів.

Джерело http://mir-pozdravleniy.ru - по-французьки романтичні поздоровлення з днем народження, новим роком і іншими святами, подіями.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.