Земельні ділянки недорого від власника

Компанія «Землі Росії» пропонує ділянки в Підмосков'ї за низькою ціною - від власника і без посередників. Особливості ділянок - в наявності необхідних комунікацій, справної документації, а також їх повної екологічності.

Про переваги компанії головним чином говорить портфоліо з великою кількістю укладених угод, а також широкий вибір ділянок поблизу Москви.

Серед головних переваг компанії - специфіка роботи без посередників. Оскільки «Землі Росії» є одноосібним власником кожної ділянки, представники компанії можуть продати будь-який з них покупцеві, оформивши всю необхідну документацію, відразу безповоротно у власність нового власника житла.

Завдяки цьому новий власник і продавець однаково ефективно використовують час - в результаті прямого продажу ділянки не потрібно ніяких додаткових оформлень, дозволів та інших бюрократичних процедур.

Також важливою перевагою компанії є те, що кожне з 10 поселень, де продаються ділянки, вже пройшов етап налагодження інфраструктури. Тому платити повторно за проведення нових ліній електропередач, каналізаційних труб, підводки водопостачання та інші послуги будівельникам не знадобитися. Все готово до будівництва «під ключ», в тому числі земельне призначення, вказане в документах - під будівництво дачі, що також дозволяє економити час і гроші.

Фірма робить велике пропозицію своїм майбутнім клієнтам, маючи в своєму розпорядженні ділянками різних розмірів і віддаленості від столиці, що забезпечує достатню різноманітність для вибору.

Продаються земельні ділянки недорого в 10 локальних районах області.

Цвєтаєвої та Райдужна Долина - оптимально віддалені (96 і 98 км від Москви) селища, які разом з Тіхоречьем (90 км) і Тіхоречьем-2 (96 км) знаходяться в межах однієї години їзди до міста.

Трохи далі (118 км) знаходиться Березова Долина у Можайського моря, багата на барвисті види.

Можайського Бор і Бор-2 знаходяться в 70 км від міської зони, так само, як і Можайський Ключ, стародачних Поляна і Шаліковскіе дачі - варіант для більш динамічного способу життя з постійною потребою відвідин Москви.

Широта асортименту також забезпечується різними варіаціями придбання - від покупки однієї ділянки до цілого готового дачного будиночка.

Скориставшись шансом придбати дачу в Підмосков'ї за наднизьку плату, кожна людина зможе знайти те, що йому найбільше підходить, звернувшись в компанію «Землі Росії».

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.