Житель України оголосив себе племінником Ісламу Каримова

У Україні з'явився двоюрідний племінник президента Узбекистану Ісламу Каримов. В усякому разі саме так позиціонує себе 35-річний будівельник з Узбекистану Бахтиор Акбаров-Каримов, який має намір отримати українське громадянство і створити в Донецькій області узбецьку діаспору.

За словами Акбарова-Каримова, про спорідненість з главою Узбекистану він дізнався від матері. Коментарі від узбецького посла послідують пізніше, правда, представник прес-служби дипведомства вже заявив, що чує про племінника Каримова уперше. У адміністрації Донецької області підтвердили, що Бахтиор Акбаров-Каримов звертався до них з проханнями з приводу дозволу на проживання і створення узбецької діаспори. Чи являється він дійсно племінником президента, чиновники не знають.

До речі, раніше вже оголошувався деякий Джамшид Каримов, який також називали себе племінником президента Узбекистану. Він співпрацював з опозиційними інтернет-виданнями, але близько десяти років тому був примусово поміщений на лікування в психіатричну лікарню.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.