Українська опозиція висунула Тимошенко кандидатом в президенти

Об'єднувальний з'їзд об'єднаної опозиції вирішив підтримати висунення колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко кандидатом в президенти на виборах в 2015 році.

Учасники об'єднувального з'їзду В Батьківщина зажадали негайного звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко, її повної політичної і правової реабілітації. На з'їзді було підтримано рішення про об'єднання партій Всеукраїнське об'єднання Батьківщина, Фронт змин і Реформи і порядок в одну політичну силу Всеукраїнське об'єднання Батьківщина. Був затверджений маніфест партії Батьківщина Європейська Україна, який визначає ідеологічний базис партії. Зокрема партія зобов'язується сприяти участі України в інтеграційних об'єднаннях тільки у разі, якщо це не суперечить євроінтеграції.

Маніфестом визначається, що єдиною державною мовою має бути український. Члени партії повинні не перешкоджати, а сприяти формуванню політичної нації на основі європейських і українських цінностей. Батьківщина зобов'язується не ділити українців за ознаками національності, мови, релігії, історичної пам'яті.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.