Жириновский: Кличко виконує замовлення Заходу, переписуючи історію і знижуючи роль СРСР

Один з лідерів української опозиції Віталій Кличко виступив з несподіваною заявою. Він назвав термін Велика Вітчизняна війна некоректним.

Заяву Кличка в ефірі телеканалу прокоментував лідер партії ЛДПР Володимир Жириновский.

- Це можна оцінити тільки негативно! Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року, а для нас почалася Велика Вітчизняна по аналогії з нашестям Наполеона. Якби ми були на рівних з усіма, якби усі почали одночасно цю війну, тоді можна було б назвати її Другою світовою, - сказав Володимир Жириновский. - Ця заява несправедлива. Кличко виконує замовлення Заходу, щоб переписати історію і знизити роль СРСР. Він намагається переходити на європейську термінологію. Наступний етап - Гітлера перемогли Франція, Великобританія і США. Їм вигідно, щоб і на Україні спотворювали істинну історію.

Нагадаємо, 10 січня у ряді українських ЗМІ один з лідерів української опозиції Віталій Кличко заявив про те, що рахує термін Велика Вітчизняна війна некоректним.

Якщо ми говоримо про інтеграцію в Європейський союз, ми повинні входити туди з новим світоглядом, без стереотипів радянського минулого. Чому в Німеччині і у всьому світі є назва Друга світова війна, і тільки у нас Велика Вітчизняна? Я вважаю, що це неправильно. Тієї вітчизни вже немає, і говорити Велика Вітчизняна війна некоректно, вас не зрозуміють ніде у світі, - цитують Кличка українські ЗМІ.

Політик призвав використати замість нього інше поняття: Друга світова війна. На цей крок, на думку Кличка, необхідно піти, щоб відмовитися від стереотипів радянського минулого. Це дозволить наблизитися до європейського світогляду, вважає спортсмен.

Кличко також відмітив різницю між простим солдатом і політичним режимом. За його словами, солдат повинен виконувати наказ, а військові злочини скоювалися з обох боків, як німцями, так і радянським командуванням.

Варто також відмітити, що резонансне висловлювання політика і спортсмена прес-служба Удару не підтверджує.

Віталій Кличко - активний прибічник євроінтеграції. Він неодноразово виступав з обурливими коментарями. Так, він просив виправдати солдатів української повстанської армії.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.