Янукович побажав українцям знайти шлях до світу і любові

У різдвяному поздоровленні президент Віктор Янукович призвав українців разом долати протиріччя і шукати шлях до світу і любові. Звернення президента до громадян України оприлюднили на офіційному сайті.

Щиро поздоровляю вас з великим святом - Різдвом Христовим! Цього дня з'явився Спаситель і заповідав усім нам братолюбство і згоду, - говориться в поздоровленні. Сьогодні наша велика сім'я - український народ - просить Бога, щоб він зміцнив нас у вірі і єдності для побудови щасливої і процвітаючої країни, - говориться у зверненні президента.

Також він нагадав, що минулого року Україна відсвяткувала 1025-річчя з дня Хрещення Русі. Прийняття християнства допомогло духовному розвитку українців і стало основою становлення державної єдності. У світлий день Різдва Христова я закликаю усіх нас разом долати протиріччя і шукати шлях до світу і любові. Так, як нам заповідав Спаситель. Нехай віра у Бога і власні сили зміцнить нас. Бажаю кожній українській сім'ї щастя, радості і благополуччя. І прошу у Всевишнього благословення для України, - сказав на закінчення президент.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.