Залучення відвідувачів з допомогою якісного контенту

Наповнення сайту якісним контентом є пріоритетною складовою при створенні ефективної реклами для бренду в мережі.Інструментом для неї є копірайтинг. По суті, це написання різних тематичних текстів відповідно до вимог замовника і урахуванням пошукових запитів користувачів. До групи копірайтерський робіт для сайтів входять: рекламні оголошення, огляди, SEO-тексти, статті для розміщення на сторонніх порталах.

Що таке хороший контент для сторінки?

Виступаючи базою ефективного маркетингу, контент повинен мати бездоганну якість. Для його досягнення необхідно, щоб текст мав такими параметрами, як:
унікальність (актуальність і ексклюзивність тексту) - відсутність аналогів в мережі;
SEO-оптимізація тексту - запорука просування сторінки на високі позиції в пошукових системах;
інформативність. Текст повинен максимально розкривати тему, докладно відповідати на більшість питань користувачів;
грамотність і стилістична коректність - відсутність помилок і друкарських помилок.

Важливими критеріями для створення якісного контенту є використання «ключів», мінімальний рівень нудоти, оформлення текстів. Ключовими фразами вважаються такі словосполучення, які дослівно збігаються з запитами користувачів Інтернету.Нудота - це мінімальне нагромадження статті однокореневі словами, використання синонімів.

Оформлення тексту необхідно для легкого і приємного сприйняття тексту. Для цього копірайтери використовують абзаци, підзаголовки, марковані / нумеровані списки, посилання. Текст, написаний з урахуванням всіх перерахованих вище факторів, підвищує привабливість сторінки, збільшує її відвідуваність.

Завдання SEO-копірайтингу

В даний час написання текстів на замовлення - досить затребувана послуга. Співробітники професійних маркетингових агентств створюють контенти, які виконують кілька завдань одночасно:
інформування відвідувачів сайту в зручній і зрозумілій формі;
активна реклама (заклик до дії оформити замовлення, зробити дзвінок);
просування сайту в пошукових системах;
збільшення показника конверсії відвідувачів;
розширення клієнтської бази за рахунок подачі інформації для різної ЦА.

З усіма цілями і завданнями може впоратися лише команда фахівців. Такий професійною компанією, яка надає маркетингові послуги в глобальній мережі, є агентство Niks Project. Фірма пропонує якісний копірайтинг в Алмати, який гарантовано приверне на сайт замовника нових користувачів, партнерів, клієнтів. Креативні працівники створюють статті інформаційного, рекламного, що продає характеру, PR-тексти, аналітичні огляди та ін.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.