Є шанс, що до кінця вересня Тимошенко звільнять — Квасневский

Екс-президент Польщі Олександр Квасневский заявив, що шанси на звільнення Юлії Тимошенко існують і переговори про це ведуться, проте в Європарламенті зобов'язалися не коментувати їх хід публічно.

Політики - Петро Кокс і Олександр Квасневский - не припинять поїздки в Україну, щоб і далі вести переговори про звільнення Юлії Тимошенко. Наступний візит місії Кокса-Квасневского запланований на 13-15 червня. ЄС визначив три умови, які необхідно виконати, щоб угода про асоціацію з Україною могла бути підписана в листопаді цього року. Це - реформа правової системи, виборчого законодавства і справа Юлії Тимошенко. Здається, існує шанс, що до кінця вересня в цих трьох питаннях будуть досягнуті результати, які дозволять Євросоюзу стверджувати, що умови для підписання угоди про асоціацію існують, - сказав Квасневский.

Європолітик також сказав, що меморандум, підписаний з Митним Союзом, не має відношення до Угоди про асоціацію. За його словами, встановлення асоціації з ЄС і хороша співпраця з Росією - це не лише мислимо, але і бажано. Хоча Квасневский відмітив, що не можна на рівних умовах бути в двох організаціях одночасно, оскільки це взаємовиключна позиція.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.