Мітингуючі в Києві блокують вулиці біля урядових будівель

В понеділок, 2 грудня, уранці учасники євромайдану в Києві блокували вхід у будівлю уряду України. Близько 10 тисяч чоловік знаходиться в урядовому кварталі Києва. Вони скандують: Банду геть!. Беркут доки не реагує.

Напередодні, 1 грудня, в акціях протесту в Києві взяли участь сотні тисяч чоловік. Це вже не мітинг, не акція. Це - революція, - заявив з сцени колишній помаранчевий комісар Юрій Луценко. Але доки лідери опозиції змінювали друг дружку на сцені, протестуючі зайняли будівлю київської міськадміністрації, майже без опору узяли під контроль Будинок профспілок, а також спробували прорватися до будівлі адміністрації президента України. При цьому майдановці розділилися на миротворців і радикалів. Прибічники мирного протесту закликали не нападати на Беркут і міліцію. Між двома таборами постійно виникали жорсткі сутички. Основну частину найактивніших демонстрантів складали Братерство під проводом Дмитра Корчинского і різноманітні несистемні праві, члени маргінальних ультранаціоналістичних рухів і угрупувань. А потім беркутівці почали розгін акції на Банковій, по жорстокості що не поступався побоїщу на Майдані. Під гарячу руку потрапили безліч журналістів.

А на Майдані Незалежності всю ніч учасники протесту будували барикади, в хід пішли фрагменти новорічної ялинки. Опозиція побоюється штурму з боку спецназу Беркут. Багато активістів озброєні палицями.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.