Янукович разом з Путіним відсвяткує День флоту

Президент України Віктор Янукович проведе в суботу, 27 липня, двосторонню зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Глава Росії 27-28 липня знаходитиметься в Україні з робочим візитом, приуроченим до ювілейних заходів у рамках масштабної програми святкування 1025-річчя хрещення Русі.

Також у рамках візиту відбудуться переговори Путіна і Януковича, в ході яких передбачається обговорити основні теми двосторонньої співпраці. Сьогодні, 27 липня, Путін приєднається до святкового молебня на Володимирській гірці в Києві і відвідає Києво-печерську лавру. В неділю, 28 липня, в 9:00 лідери України і Росії візьмуть участь в освяченні дзвіниці Святого рівноапостольного князя Володимира на території Національного заповідника Херсонес Таврійський. Дзвін був доставлений в Севастополь в день хрещення святого рівноапостольного князя Володимира - на початку травня. Тоді його шлях від Донецька до Севастополя супроводжували байкери клубу Нічні вовки.

Крім того, 28 липня в Севастополі Янукович і Путін візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди Дня флоту України і Дня військово-морського флоту Російської Федерації.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.