До пошукової операції на Ставрополье підключилися козачі дружини

Ставропольські козачі дружини організували цілодобове чергування в місцях масового скупчення людей. З таким дорученням до них особисто звернувся тимчасово виконувач обов'язків губернатора області Володимир Владимиров.

Особливу увагу загони приділяють тим місцям, де було помічено щось підозріле. Цю ніч козаки провели на вулиці Карла Маркса, саме тут місцеві жителі бачили підозрілих людей з автоматами.

- На цьому перехресті невідомі почали зупиняти автомобілі. Вибирали відповідну жертву, з'їжджали в зрозумію річки Малки, там їх страчували і мінували тіла, - розповідає учасник пошукової операції Олександр Гомич. - Вони були не в поліцейській формі, але одягнені по-бойовому, в куртках з кишенями, куди складається бойове спорядження: магазини з патронами, гранати. Жінка на розі побачила трьох чоловік з автоматами і подзвонила в поліцію, але поліція не встигла відреагувати, злочинці вже сховалися.

Досі незрозуміло, за яким принципом бойовики вибирають своїх жертв. Місцевий житель Сергій Володин сам не знав, що потрапив в руки до вбивць. Напередодні нього зупинили люди у формі, перевірили документи і відпустили. Він думав, що це були співробітники правоохоронних органів.

- Вирішили повезти онука в цирк, - розповідає очевидець Сергій Володин. - І коли поверталися назад, при в'їзді, на повороті по вулиці Карла Маркса, нас зупинила людина з автоматом. Зупинив і говорить: Ваші документи. Відкрив багажник, подивився документи, віддав їх. Майже хвилинна справа.

Зараз з Володиним активно працюють слідчі. Він запам'ятав особу тільки одного з бойовиків і вже детально описав його співробітникам. Інші люди з автоматами стояли в темряві. Вже зараз можна було б зробити припущення, що Володина відпустили через те, що в машині знаходилася його сім'я. Але якби зловмисники шукали самотніх водіїв, то вони не стали б вбивати трьох братів, яких нещодавно знайшли козаки.

Один юнак тільки повернувся з армії, другої ще вчився в школі. Молодих людей козаки знайшли по наведенню місцевих жителів. Вони стали обстежувати територію після повідомлень про те, що в цих місцях з'явилися підозрілі автоматники.

- Вже наступного дня після вчинених злочинів в станиці Зольской ми вирішили виставити пости по усьому руслу річки Малки, щоб узабезпечити станицю, і виявили автомобіль, біля якого лежали два тіла, - говорить учасник пошукової операції Олександр Гомич. - Викликали оперативників, побоюючись, що машина теж може бути замінована, і в 30-40 метрах знайшли третє тіло.

У Ставропольському краю зараз введений режим контртерористичної операції. Там знайшли тіла шести чоловік з вогнепальними пораненнями. Люди знаходилися в машинах. У деякі автомобілі були закладені саморобні вибухові пристрої. Одна бомба спрацювала в той час, коли на місці працювали оперативники. Ніхто не постраждав. Три інших вибухівки знайшли пізніше і знешкодили. Співробітники поліції підозрюють в скоюванні цих злочинів вихідців з Кабардино-Балкарії - Анзора і Артура МАргушевих, а також Вадима Шогенова. Двоє останніх раніше вже були оголошені у федеральний розшук. За оперативними даними, троє чоловіків можуть пересуватися на автомобілі ВАЗ білого кольору з номерами У 613 СК.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.